0224 440 00 22     ckb@ckbmakina.com.tr  
 
 
Üst Kalıp
Alt Kalıp
Abkant Aksesuarlar
 
 
    CKB Makina Kalıp 
 

Sertleştirilmiş ve taşlanmış abkant pres kalıpları konusunda proje destekli çalışmakta ve müşteri istekleri doğrultusunda farklı abkant kalıp (Amada, Wila, Trumph, LVD, Beyeler, Durmazlar, Baykal, Ermaksan, Dener, İnanlar, Cematek,  v.b.) bağlantı tiplerinde çözüm sunabilmektedir. Ayrıca, üretilmesi amaçlanan final parçaları için mühendislik ve proje desteği kapsamında optimum kalıp seçimi ve maliyet çalışması yapılabilmektedir. Diğer bir iştigal konusu ise, lazer ve plazma kesme tezgahlarının nozul (nozzle), elektrot (electrode), shield, swirl-ring, lens gibi sarf malzemelerinin satışıdır.

 

Amacımız, büyük bir potansiyele sahip Türk sanayisinin gelişimine paralel olarak "müşteri memnuniyeti" ilkesinden hareketle en uygun çözümleri üretmek, teknik desteğimiz ile CKB®  ürünlerini sanayicimizin hizmetine sunabilmek ve bu hizmetleri sürekli geliştirerek memnuniyeti kalıcı kılmaktır.

 

Sac işleme sektöründe 15 yıla yaklaşan deneyimi ile sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir. 
 
 
   
 
 
 
            CKB Makina Kalıp


Telefon : 0224 440 00 22   Faks : 0224 440 00 55 
Alaattinbey Mh. 619 Sk. No:3/C Nilüfer - BURSA  
 
  Ana Sayfa 
  Hakkımızda 
  Ürünlerimiz 
  Hizmetlerimiz 
  Teknik Bilgiler 
  İletişim